Skip links

Kõik kliendid saavad personaalse lähenemise!

Iga kliendi vajadus on erinev – seetõttu selgitame välja kõik Teie vajadused ja oma töös lähtume sellest, et saavutada parim võimalik just Teie vajadustele. Iga veebiteenus on kui rätsepaülikond!

E-pood stressivabalt!

E-poe loomise aluseks on alati Tellija soovid ja vajadused, muu on juba meie mure.

E-poed valmistame üldjuhul maailmas kõige populaarsemale sisuhaldustarkvarale WordPress, millel e-poe paneb tööle WooCommerce, kuid oleme tuttavad ka Magento ja PrestaShopiga. Viimased kaks on puhtale e-poele mõeldud tarkvarad. Ise soovitame lihtsamate e-poodide jaoks julgelt WooCommerce ja WordPressi kooslust, sest kui tekib vajadus e-poele mõni pistikprogramm lisada, siis üldjuhul käib see muretult ja kiirelt, ka seadistamine on väga lihtne.

Meie loodud e-poed on:

 • Ilusa disainiga – kasutame disainide puhul omaloodud unikaalset või valmiskujundust. Viimane on kiirem ja juba mõne päeva möödudes saab hakata tooteid lisama.
 • Internetist hästi leitav – optimeerime otsingumootoritele ja edaspidi kui lisatakse mõni toode, siis optimeerimine käib juba automaatselt.
 • Loogiline ja lihtne – kliendile on ostuprotsess tehtud võimalikult lihtsaks ning e-poe haldajal on seadistamine, toodete lisamised ning muud tegevused ääretult loogilised ja arusaadavad.

Kodulehed stressivabalt!

 1. Individuaalne disain – loome just Teie jaoks kodulehe kujunduse, mis on unikaalne ja kordumatu – ajaliselt võtab kauem aega ja on ka natuke kallim.
 2. Valmiskujundus – valite välja kujunduse (edastame Teile valmiskujunduste aadressid), annate meile sellest teada, saates meile lingi või kujunduse koodi ja meie ostame selle ning kohendame selle Teie jaoks sobivaks – muudame pildid, tekstid, värvid ja vajadusel paigutust. Valmiskujundusega kodulehe valmimine võtab aega umbes 3-4 päeva. Kõige soodsam ja kiireim lahendus.

Kui koduleht on meie keskkonnas valmis, siis saadame Teile lingi ja saate kodulehe üle vaadata ja anda oma kinnituse. Kui saame Teie kinnituse kodulehe sobivusele, siis laeme kodulehe Teie poolt valitud serverisse ülesse, teeme viimased seadistused ja koduleht ongi kasutamiseks valmis.

Eeldame, et sisutekstid ja pildid on Teil juba eelnevalt olemas. Kui aga soovite, et meie teeksime-otsiksime pildid, siis võib ka valmiskujunduse puhul kodulehe valmimise aeg pikeneda kuni 10 päevani.

Graafiline disain stressivabalt!

Logo

Ettevõtte kõige olulisem tunnusgraafika, siit saab alguse kogu ettevõtte reklaammaterjalide valmistamine. Hea logo märksõnad: lihtsus, meeldejääv, seotus brändi või ettevõttega, kasutatav erinevatel reklaammaterjalidel.

Loome alati logost kolm kavandit ja esitame need kliendile, sobivusel valib klient ühe neist välja ning seejärel teostame lõppviimistluse.

Firmamärk

Erinevad dokumendimallid ja reklaammaterjalid, mis on seostatud firmagraafikaga ning nendega on lihtne reklaamida oma teenust ja/või toodet.

Tellitavad firmamärgi kujundused:

 1. Visiitkaardid
 2. Reklaampildid (taustad, tootepildid, kujunduselemendid)
 3. Plakatid
 4. Blanketid
 5. Dokumendimallid (kirjad, arved, ümbrikud, jne.)
 6. Pliiatsid
 7. Mälupulgad, jne
 8. CD plaatide ümbrised
 9. Kalendrid
 10. Dokumendikaaned
Graafiline disain

SEO stressivabalt!

Kodulehtede üks olulisemaid asju kujunduse ja sisu kõrval – tänapäeval kehtib
reegel, et kui Google otsingumootoris kodulehte ei kajastu, siis on väga keeruline turul läbi lüüa.

Google on maailma suurim otsingumootor ning põhirõhk kodulehe
seadistamisel tulebki panna sellele, teisejärgulised on otsingumootorid nagu Bing, Yahoo, Yandex, jne.

Et koduleht või ka e-pood oleks Googlile leitav ja talle ka sõber, siis selleks on hästi palju erinevaid nüansse – märksõnad, kirjeldused, tekstid kodulehtedel,
pildid, lisaks tuleb koduleht ka otsingumootoritele ette sööta, jne. Ühesõnaga, neid on palju ja nad peavad koos töötama nagu kellavärk.

Kõik meie loodavad kodulehed on valmides otsingumootori sõbralikud ehk SEO on seadistatud – vajadusel, kodulehe sisu korrigeerides, võib olla vajalik ka uuesti otsingumootoritele optimeerimine.

Pakume SEO teenust ka juba olemasoleva kodulehega klientidele, kes leiavad, et koduleht võiks Google otsingus olla eespool.

seo - otsingumootoritele optimeerimine
🍪 See veebileht kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kasutajakogemust.