Skip links
Korduma Kippuvad Küsimused

Abikeskus

Kogume siia enim levinud küsimused, et saaksite vajadusel siit kiired vastused. Kui siin vastus on puudu, siis küsige julgelt allolevatelt kontaktidelt.

Kui kõik vajalikud detailid ja soovid on meile teada, siis saadame Teile pakkumise esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 72h möödudes.

Kui olete pakkumise kätte saanud, siis soovime pakkumise kinnitust üldjuhul 7 päeva jooksul, kuna siis teame oma töödega arvestada ja pakkuda Teile lõpiku tööde valmimise tähtaja. Erikokkulepped on alati lubatud.

Jah, vastab tõele. Teeme koostööd veebimajutus.ee-ga ning koostöös pakume oma klientidele vastava sooduskoodiga 3 kuuks TASUTA veebimajutust.

Veebimajutus.ee-st lähemalt: 

Veebimajutus.ee eesmärgiks on pakkuda kvaliteetset täislahendust, mida toetab kasutajasõbralik kõik-ühes iseteeninduskeskkond.

Halda iseteeninduses korraga kõiki oma domeene, servereid, e-posti aadresse ja muid teenuseid.

Omame domeeni ja veebimajutuse alal üle 18 aastast kogemust ja haldame igapäevaselt kokku rohkem kui 25 000 kliendi domeeni.

Jah, pakume. Iga koduleht on erinev ja ka vajadused. Pakume oma klientide kodulehe hoolduse täislahendust. Uuendused ja sisuvärskendused on meie igapäev. Küsi pakkumist ja vaatame koos soovitu üle.

Online abi

Soovitame luua meie tugikeskusesse pilet, kui on tekkinud küsimusi või muresid teenustega.

Soovitame

Saada kiri

Meie tugiteenused reageerivad esimesel võimalusel.

tugi@niine.ee
sos abi

Helistage meile

Erakorraliste tugiteenuste puhul võib meile ka helistada.

+372 54 58 06 06
🍪 See veebileht kasutab küpsiseid, et pakkuda Teile parimat kasutajakogemust.